Tapicare

40-952KatowiceZygmunta Krasińskiego 2Śląskie500462936

-

Sprzątanie i czyszczenie / Czyszczenie dywanów i obić

Tapicare

40-952 Katowice, Zygmunta Krasińskiego 2

500 462... 936więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

 

Czyszczenie dywanów i wykładzin  w domu klienta

Nasi fachowcy rozpoczynają wykonywanie tej usługi od właściwego przygotowania całej powierzchni, do efektownego procesu prania, poprzez jej dokładne odkurzenie za pomocą urządzenia kolumnowego. Następnie przechodzą do nałożenia specjalistycznego środka rozpuszczającego brud, który później dokładnie wcierają we włókna tkaniny. Ostatnim etapem pracy, jest pranie ekstrakcyjne dywanu, czy wykładziny, przeprowadzane przy użyciu specjalistycznej maszyny piorącej.

 

 

Czyszczenie wykładzin dla firm 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy dwie opcje realizacji tej usługi. Pierwsza z nich to Standard Plus, dedykowana klientom, których usatysfakcjonuje odświeżenie wykładziny, natomiast druga - Professional Plus, spełni wymagania zleceniodawców chcących poddać swoją wykładzinę profesjonalnemu czyszczeniu. Obydwie metody działania bazują na czyszczeniu ekstrakcyjnym, które w obu przypadkach gwarantuje uzyskanie oczekiwanych rezultatów. 

 

 

Pranie dywanów z transportem 

W trakcie rozmowy telefonicznej przyjmujemy od klienta zlecenie i ustalamy rozmiary dywanu oddawanego do prania, a także dogodną dla zleceniodawcy godzinę jego odbioru. Dywan odbieramy i transportujemy we własnym zakresie, do profesjonalnego zakładu czyszczącego, gdzie zostaje on poddany oględzinom, w celu dobrania optymalnej techniki czyszczenia i właściwych środków chemicznych. Cały proces czyszczenia składa się, z kolejno następujących po sobie etapów: trzepania, odkurzania, prania w maszynie, szorowania, płukania, wirowania i odplamiania ostatecznego. Klienci mogą też skorzystać z usług dodatkowych, którymi są impregnacja fluorochemiczna oraz ozonowanie, a także obszywanie, czy skracanie dywanu.  

 

 

Czyszczenie mebli tapicerowanych 

Usługa ta, jest zoptymalizowana pod kątem profesjonalnego, w pełni skutecznego i maksymalnie dokładnego usunięcia z każdej tapicerki meblowej wszystkich bakterii, roztoczy oraz zabrudzeń. Do każdego zlecenia delegujemy najlepszych w branży, doskonale doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów. Nasi fachowcy pracują wyłącznie na dedykowanych, niezawodnych środkach czyszczących, a także na wysoko wyspecjalizowanych narzędziach.  Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie naruszymy struktury czyszczonej tkaniny, lecz wydłużymy okres jej żywotności i przywrócimy jej dawne piękno, z czasów nowości. 

 

 

Czyszczenie materacy

Do profesjonalnej realizacji tego rodzaju zleceń wdrożyliśmy specjalne rozwiązania i wykorzystujemy dedykowane środki czyszczące, których działanie jest ukierunkowane na skutecznym uporaniu się z tym, specyficznym problemem. Pracę, niemal zawsze rozpoczynamy od nałożenia specjalnego płynu enzymatycznego, dedykowanego do usuwania typowych plam z materacy. Preparat ten, skrupulatnie wcieramy w czyszczoną powierzchnię, by następnie przystąpić do wykonania fachowego płukania ekstrakcyjnego, przy użyciu maszyny piorącej.  Na końcu, na czyszczoną powierzchnię nakładamy sanifikator i pozostawiamy materac do wyschnięcia. Zajmujemy się również efektownym usuwaniem nieprzyjemnego zapachu moczu ludzkiego oraz zwierzęcego, potu, wymiocin, a także dymu tytoniowego z materacy, bazując na zniwelowaniu przyczyny przykrej woni i generalnym odświeżeniu powierzchni.  

 

 

Czyszczenie tapicerki samochodowej 

Usługę tę wykonujemy w miejscu zamieszkania klienta, lub siedzibie firmy. Profesjonalizujemy się w rzetelnym oraz efektownym czyszczeniu tapicerek materiałowych oraz skórzanych, które po naszej interwencji odzyskują perfekcyjną świeżość, estetyczny wygląd i zostają wyzbyte, z wszelkiego rodzaju plam i zabrudzeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze, takie jak np. wypożyczalnie samochodów, komisy aut, czy floty firmowe. Podejmujemy się realizacji każdego zlecenia, rozpoczynając od czyszczenia tapicerki w prywatnych samochodach osobowych, autach dostawczych, domkach holenderskich, kabinach ciągników, minibusach, przyczepach kempingowych, a na autokarach kończąc. Zleceniodawca musi nam jedynie udostępnić bieżącą wodę oraz prąd.

Czyszczenie mebli skórzanych 
Już od niemal 4 lat wykonujemy usługę efektywnego czyszczenia i konserwacji tapicerki skórzanej. Dzięki nawiązaniu owocnej współpracy z renomowanym producentem profesjonalnych środków czyszcząco-konserwujących, dedykowanych do tego rodzaju materiału, efekty naszej pracy są zawsze satysfakcjonujące. Dysponujemy doskonale wykwalifikowanym oraz doświadczonym ekspertem, wyspecjalizowanym w realizacji tego rodzaju prac, którego bezcenne umiejętności połączone z działaniem detergentów dedykowanych przywrócą doskonały wygląd każdej tapicerki skórzanej. Wszystkie zlecenia kończymy fachowym zaimpregnowaniem skóry, co uodparnia ją na  zabrudzenia i wydłuża jej żywotność.  Nasza oferta, jest w pełni kompleksowa, dlatego w jej ramach uzyskasz fachowe odplamianie, usuwanie przebarwień, konsultacje specjalistyczne i możliwość naprawy uszkodzeń. 

 

Naprawa obić skórzanych 
Nasza firma specjalizuje się w fachowym wykonywaniu miejscowych napraw tapicerki skórzanej. Za pomocą specjalistycznego kleju do skóry profesjonalnie zniwelujemy nieestetyczne zadrapania, ślady po kocich pazurach, zacięcia, a także przecięcia skóry na wylot. Przy wykorzystaniu dedykowanej pasty do skóry efektownie zniwelujemy przetarcia, drobne ubytki, pęknięcia, jak również perfekcyjnie odtworzymy struktury ziarna skóry. Wykorzystywane przez nas farby retuszerskie, są natomiast nieocenione przy likwidacji przetarć oraz powierzchniowych odbarwień. Wykorzystywane przez naszych ekspertów, profesjonalne farby retuszerskie, to z kolei niezawodna broń, do walki ze śladami po jeansie, sztruksie i tuszu długopisowym, w której nie mamy sobie równych. Każde zlecenie rozpoczynamy od czyszczenia oraz odtłuszczenia skóry i kończymy zabezpieczeniem materiału profesjonalnym impregnatem.

 

Renowacja tapicerki skórzanej
Usługa ta jest dedykowana wszystkim właścicielom mebli, których skórzana tapicerka, z uwagi na swoją, kiepską kondycję techniczną oraz estetyczną, nie podlega już zabiegom czyszczenia i konserwacji, czy też naprawy. W zakresie oferowanych przez nas świadczeń znajduje się profesjonalne usuwanie pęknięć skóry, powstałych na niej rys, a także zadrapań, skuteczne likwidowanie miejscowych przetłuszczeń, jak również wszystkich plam obecnych na materiale. Kompleksowość serwowanej przez nas usługi gwarantuje też nałożenie nowej farby na tkaninę, wymianę bardziej uszkodzonych elementów mebla i wykończenie wraz z konserwacją skóry. Zapewniamy darmową wycenę online, wykonaną na podstawie przesłanej przez klienta dokumentacji oraz odbiór i transport powierzonych nam mebli, w naszym zakresie.  

 

Ozonowanie 
Nasza firma dysponuje profesjonalnym generatorem ozonu, który gwarantuje ekologiczne i skuteczne usunięcie wszystkich zapachów, bakterii oraz alergenów z przestrzeni domowej, firmowej, a także samochodowej. Nasi eksperci, przy wykorzystaniu tego, innowacyjnego urządzenia dokonają efektownej sterylizacji tapicerki meblowej, wykładzin, zasłon. Usuną woń dymu papierosowego, zapachy farb, czy zapachy pochodzenia zwierzęcego. Całkowicie zniszczą  zarodniki pleśni, jak również grzybów, a także wszystkie alergeny znajdujące się w oczyszczanej przestrzeni. Problemu nie będzie stanowiło też odgrzybienie klimatyzacji i wnętrza samochodu. W przeciągu zaledwie godziny, nasi doskonale wykwalifikowani fachowcy są w stanie wykonać pracę w pomieszczeniu o wielkości 100 m3.

 

 

Usługi tapicerskie

Nasz, doskonale wykwalifikowany oraz doświadczony tapicer świadczy profesjonalne usługi tapicerskie obejmujące zarówno naprawy mebli tapicerowanych, jak również wymiany obecnych obić na nowe. W przypadku tapicerek skórzanych, nasz specjalista decyduje się najczęściej na przeprowadzanie fachowych napraw oraz renowacji, tego trwałego materiału, natomiast uszkodzone obicia materiałowe podlegają zwykle procesowi wymiany. Dla optymalizacji komfortu naszych klientów organizujemy transport powierzanych nam mebli we własnym zakresie.  

 

Usługi DDD - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja

Profesjonalne i skuteczne zwalczanie szkodników (gryzoni, owadów) oraz szkodliwych mikroorganizmów to nasza specjalność. Korzystamy z najlepszych środków dostępnych na rynku i rozwiązań przyjaznych dla środowiska naturalnego. Zapewniamy dyskretną realizację zamówień, co daje komfort naszym Klientom. Nasi specjaliści korzystają z nieoznakowanych pojazdów i odzieży niezdradzających celu wizyty w domu lub firmie Klienta.   

  

  

  

  

  


 

4

 

Kontakt

40-952 Katowice,
Zygmunta Krasińskiego 2

500 462... 936więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.tapicare.pl


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd